Sposoby płatności

Aktualnie dla Państwa wygody dysponujemy czterema formami rozliczania zamówień w naszym sklepie.

 

Tradycyjny przelew bankowy

Klienci którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą skorzystać z opcji szybkiego przelewu (e-przelew), mogą bezpośrednio ze swojego konta dokonać płatności na konto naszej firmy z pominięciem firm "pośredników" takich jak PayU.pl.

Poniżej podajemy niezbędne dane do dokonania płatności przelewowej na nasze konto, proszę jednak pamiętać, że taka forma płatności zazwyczaj powoduje jednodniowe wydłużenie w realizacji zamówienia spowodowane oczekiwaniem na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie. Jeżeli pragną Państwo przyśpieszyć taką realizację prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewy na adres zamowienia@sebo24.pl

Jako odbiorcę można podać nazwę sklepu "sebo24.pl" bądź "Divbox.pl", czyli nazwę firmy obsługującej sklep.

Adres: ul. Nefrytowa 16/46, 05-500 Piaseczno 
NIP: 522-273-65-37  
Regon: 146493417
mBank 93 1140 2004 0000 3402 7534 8998

 

Płatność za pobraniem

Wybór tej formy płatności pozwala na rozliczenie zakupów gotówką bądź kartą w chwili dostarczenia towaru przez kuriera. Wszyscy kurierzy DPD dysponują terminalami płatniczymi. Wybór tej formy nie jest obarczony dodatkowym czasem związanym z koniecznością księgowania, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego przelewu.

Zamówienia z tą opcją płatności automatycznie przekazywane są do realizacji.

 

Płatność PayU.pl

Płatność e-przelewem, czyli inaczej mówiąc szybkim przelewem jest realizowana za pośrednictwem firmy PayU S.A. która jest właścicielem narzędzia płatności online i serwisu payu.pl. Dzięki współpracy payu.pl wszyscy nasi klienci mają możliwość dokonania szybkiego przelewu niezależnie od tego, jakie posiadają konto. O dokonanym w ten sposób przelewie otrzymujemy informacje niemal natychmiast, dzięki czemu możemy bardzo szybko realizować zamówienia naszych klientów. Wysyłka paczki następuje najczęściej jeszcze tego samego dnia roboczego. Dokonując przelewu przez payu.pl wszystkie dane adresowe i niezbędne dane zamówienia uzupełnia się automatycznie, bez potrzeby ich wpisywania. Dzięki usłudze e-przelew dokonywanie płatności jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Zakupy obsługiwane przez payu.pl charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji.

Lista Banków współpracujących z payu.pl oraz więcej informacji na temat payu.pl znajdą państwo na https://www.payu.pl/metody-platnosci

 

Raty PayU.pl

Płatności ratalne realizowane są za pośrednictwem firmy PayU S.A., która jest właścicielem narzędzia płatności online i serwisu payu.pl. W przypadku zakupów powyżej 300 zł do kwoty 20 000 zł, przy wyborze płatności PayU, serwis umożliwi rozłożenie płatności na raty. To użytkownik sam ustala na ile rat zostanie rozłożona płatność. RRSO: 22,36%.

Szczegółowe informacje na temat systemu Raty PayU.pl znajdą Państwo na stronie https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie 

Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 22,36%,oprocentowanie zmienne 6,5% (dla mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla mBank S.A. i Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 

Płatność kartą kredytową

Aby mieć możliwość płatności kartą kredytową w koszyku prosimy wybrać formę płatności "Płatność PayU". Po złożeniu zamówienia będziemy mieli możliwość wyboru płatności z serwisu PayU. Znajdziemy tam również płatność kartą kredytową.

Płatność kartami tak jak płatność e-przelewem realizowana jest za pośrednictwem firmy PayU S.A., właściciela payu.pl. Oczywiście zakupy obsługiwane przez PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji. Płatność kartą kredytową to bardzo wygodna i szybka forma płatności. Również i w tym przypadku Państwa wplata widoczna jest w systemie zaraz po jej dokonaniu co znacznie przyspiesza realizację zamówienia.

Lista Banków współpracujących z payu.pl oraz więcej informacji na temat payu.pl znajdą państwo na https://www.payu.pl/metody-platnosci