search

Polerka SEBO Disco - Platinum

DO ZASTOSOWANIA NA:

Drewnianych podłogach z wodoodporną powłoką

Drewnie surowym lub olejowanym

Marmurze, granicie

Linoleum, twardym PCV

DANE TECHNICZNE / CECHY PRODUKTU

Kolory:

o GRAPHIT / ciemny-szary

Szerokość robocza: 30 cm

Automatyczna regulacja wysokości położenia tarczy

Innowacyjna, opatentowana technologia tarczy konserwującej*

Prędkość 2000 obrotów/min.

Moc: 200 W

Opatentowany zderzak

Waga: 3,9 kg

Kompatybilne z:

SEBO Felix

SEBO Airbelt K3 Premium

SEBO Airbelt D4

SEBO AIRBELT E3

(W przypadku modelu AIRBELT D4 i Airbelt E3 – do użycia polerki potrzebny będzie produkt nr 6441 – rura teleskopowa z kablem)

 

Regulamin

 

Metody dostawy

 

Metody płatności

Nowoczesna polerka SEBO DISCO kompatybilna z kilkoma modelami odkurzaczy SEBO to doskonały wybór gwarantujący utrzymanie czystości i wspaniałego wyglądu podłogi twardej. Po polerowaniu podłoga jest gładka, dzięki temu łatwiej i dłużej można utrzymać ją w idealnym stanie, dodatkowo uzyskujemy długotrwały, intensywny połysk.

Odkurzacz usuwa zabrudzenia powstające przy polerowaniu (dzięki zastosowaniu przejrzystego kanału ssącego, możemy obserwować skuteczność jego pracy), zaś polerka obracając się z prędkością 2000 obr/min nadaje intensywny połysk czyszczonej powierzchni. W efekcie otrzymujemy niezwykle lśniącą i czystą podłogę bez używania środków chemicznych.

Polerka SEBO DISCO automatycznie reguluje optymalną wysokość opatentowanej tarczy polerującej nad czyszczoną powierzchnią. Dzięki systemowi regulacji wykorzystującemu moment obrotowy, tarcza jest unoszona lub obniżana w zależności od rodzaju podłoża, co gwarantuje doskonały efekt czyszczenia. Dzięki temu polerka SEBO DISCO jest w pełni bezpieczna i łatwa w użytku. Projektanci wyeliminowali także możliwość gwałtownego skręcenia maszyny i wyrwania się z ręki. W odróżnieniu od tradycyjnych maszyn polerujących, które należą do trudnych w manewrowaniu, polerka SEBO DISCO nie stwarza takich problemów. Dzięki wygodnemu przegubowi Flex Neck można wygodnie obracać odkurzacz podczas pracy o 90° w pionie i 180° w poziomie i w rezultacie bez wysiłku skręcać omijając meble i inne przeszkody. Polerka SEBO DISCO wyposażona jest w dwa zderzaki: niższy i wyższy, pozwalające chronić meble i ściany przed uszkodzeniem lub zarysowaniem. Łatwość obsługi sprawia, że urządzenie jest idealne do użytku domowego.

DO ZASTOSOWANIA NA:

Drewnianych podłogach z wodoodporną powłoką

Drewnie surowym lub olejowanym

Marmurze, granicie

Linoleum, twardym PCV

Kompatybilne z:

SEBO Felix

SEBO Airbvelt E3

SEBO Airbelt K3 Premium

SEBO Airbelt D4

(W przypadku modelu AIRBELT D4 i AIRBELT E3– do użycia polerki potrzebny będzie produkt nr 6441 – rura teleskopowa z kablem)

* Należy zapoznać się z instrukcją konserwacji producenta dla Państwa rodzaju podłóg oraz instrukcją użytkowania.

SEBO
9433SE

Opis

Kolor
Szary
Moc Silnika Polerki
200 W
Szerokość Robocza
30 cm
Prędkość Obrotowa Polerki
2000 obr/min
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.