Cieszymy się, że zawitałeś na naszą stronę.

W nasze ofercie stronie znajdziesz idealne rozwiązania, aby zachować czystość na długo w swoim mieszkaniu czy biurze. Odkurzacze SEBO oraz akcesoria do nich sprawią, że sprzątanie będzie znacznie przyjemniejsze.

Kwestia czystości podłóg jest dość sporna - dla jednych podłoga jest czysta, gdy nie znajdują się na niej widoczne dla nas zabrudzenia; natomiast dla innych liczy się brak niewidocznych dla nas zanieczyszczeń.

Każdy ma swoje preferencje estetyczne, jednak pewnych kwestii nie da się czasem przeskoczyć. Warto chociażby zwrócić uwagę na alergików czy osoby posiadające zwierzęta. Dbanie o czystość wtedy jest szczególnie ważne, gdyż wszędzie obecny kurz czy roztocza są naprawdę sporym problemem dla osób z problemami z drogami oddechowymi.

Zwierzęta w domu to też trudny do rozwiązania problem. Przychodzi czas, np zmiany futra zwierząt i ciągłe zamiatanie może być męczące. Dodatkowo zamiatanie tak naprawdę rozpyla dodatkowo alergeny i choć pozornie nasza podłoga jest czysta, to w rzeczywistości jeszcze bardziej wszystko rozproszyliśmy.

Dzięki odkurzaczom SEBO unikniemy tych problemów. Jak każdy wie odkurzacze doskonale pozbywają się kurzu i innych zabrudzeń, tym samym ich nie roznosząc. Odkurzacze SEBO z kolei, dzięki specjalnemu systemowi filtracji oraz nieprzepuszczalnym workom, pozwalają zadbać o czystość jeszcze lepiej. Jeśli zaś interesuje Cię dbałość o czystość w Twojej firmie, możesz zakupić odkurzacze przemysłowe SEBO.

W ofercie sklepu do odkurzacza możemy również zakupić filtry powietrza, dzięki którym możemy pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Zniwelowanie zapachu jest szczególnie ważne jest posiada się małe dzieci bądź osoby cierpiące na alergię.

Warto również zwrócić uwagę na to, że szeroki wybór modeli odkurzacza pozwala dostosować odkurzacz do swoich potrzeb i preferencji. Większości zależy na dobrej mocy ssania odkurzacza, ale dla znacznej części osób ważne jest również to ile miejsca taki odkurzacz zajmuje i czy jest poręczny. Z obu tych cech odkurzacze SEBO wręcz słyną, a do tego niemiecka produkcja zapewnia naprawdę wysoką jakość.

Cicha praca odkurzacza jest również pożądana, a właśnie tak pracuje jeden z odkurzaczy SEBO. Jest to model AIRBELT E i jest to jeden z najcichszych modeli. Warto również nadmienić, że jest on też energooszczędny, jak większość odkurzaczy SEBO, dzięki czemu nie tylko dbamy o czystość w naszym mieszkaniu czy firmie, ale także o nasze środowisko.Ten konkretny model jest też bardzo lekki, dzięki czemu nie musimy się martwić o zniszczone meble czy problem z przenoszeniem odkurzacza.

Jeśli w Twojej firmie zmagasz się ze szczególnymi problemami z czystością, to doskonale się sprawdzą odkurzacze przemysłowe, które dają nam wiele możliwości. Akcesoria, które można do nich zakupić znacznie uproszczą i umilą nam sprzątanie, a zapachowych filtr pozwoli czuć świeżość przez kilka kolejny dni.

W wielu mieszkaniach, hotelach czy firmach wciąż znajdują się wykładziny czy dywany. Prócz odkurzenia potrzebują one specjalnego czyszczenia i pielęgnacji. SEBO DUO to specjalna maszyna do czyszczenia dywanów i wykładzin. Szorowarka SEBO radzi sobie nawet z długim włosiem dywanów i skutecznie usuwa każdy brud. Zwykłe odkurzacze zbierają tylko górną warstwę kurzu i brudu. Dzięki szorowarce nasz dywan czy wykładzina nie stracą swojego koloru, ani struktury, a oczyszczone zostaną dogłębnie. Sama szorowarka nie da tak dobrego efektu, jak połączenie jej z proszkiem czyszczącym SEBO. Dla lepszego efektu proszek można wetrzeć w dywan szczotką do dywanu SEBO DAISY. Takie rozwiązanie pozwoli nam skutecznie pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń na wykładzinach i dywanach.

Dzięki rozwiniętemu asortymentowi sklepu bez problemu można dokupić części zamienne do odkurzaczy czy innych urządzeń, jeśli te się zużyją, a szeroki wybór dodatków sprawia, że każdy sprzęt i każdego sprzątanie jest wyjątkowe. Ponadto część odkurzaczy ma nowoczesne obudowane, dzięki czemu może być świetnym elementem wystroju.

Brak dobrego sprzętu już nie będzie przeszkodą do kupienia dywanu czy wykładziny - wystarczy poświęcić trochę czasu na odpowiedni dobór sprzętu, który w końcu ma nam służyć lata. Duży wybór poszerza nam horyzonty, dzięki czemu proces będzie łatwiejszy i przyjemniejszy. A odpowiedniego wyboru dokonasz zapoznając się z naszą ofertą, do czego serdecznie zachęcamy!